Yükleniyor....

Fiyat

Din

Double Din (0)
In Dash (0)

LCD Ekran

Var (0)

GPS

Var (0)

Bluetooth

Var (0)

CD/DVD

Var (0)

SD Kart

Yok (0)

Marka

Jameson (0)
Pioneer (0)
Korax (0)
Rose DC-4600 USB/MP3/SD Oto Teyp

Rose DC-4600 USB/MP3/SD Oto Teyp

112,60 TL
Rose DC-4500 USB/MP3/SD Oto Teyp

Rose DC-4500 USB/MP3/SD Oto Teyp

112,60 TL
Rose DC-4150 USB/MP3/SD Oto Teyp

Rose DC-4150 USB/MP3/SD Oto Teyp

108,70 TL
Rose DC-3150 USB/MP3/SD Oto Teyp

Rose DC-3150 USB/MP3/SD Oto Teyp

110,00 TL
65,00 TL
%41İndirim

Oto Teyp

Araç içi donanımlarda, olmazsa olmaz parçalardan birisi oto teyplerdir. Seyahat esnasında daha rahat ve eğlenceli bir yolculuk adına araçlarımızda standart olan teypler zaman zaman yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle de aracımızdaki teyplerin daha işlevsel ve kuvvetli olmasını isteriz. Tabi bu isteklerimiz adına da kaliteden ödün vermemek gereklidir. Sadece fonksiyonel görünümlü olup da kalite yönünden yetersiz olan oto teyp ürünleri, araçlarda elektriksel anlamda arızalara sebep olmaktadır. Bu nedenle de gerek aracınızla uyumlu ve de isteklerinize göre fonksiyonel, kaliteli ürün tercihleri gerçekleştirilmesi gerekiyor.

En Yeni Oto Teyp Modelleri

Her geçen gün teknoloji de zamana ve kullanıcıların isteklerine göre gelişim göstererek ilerleme kaydediyor. Özellikle eski tip oto teyp modellerinin yetersiz kalma sebeplerinden bazıları arasında, CD saklamaktan bıkanlar için USB ya da SD Kart okuyucu eksikliği, telefon ya da harici mp3 çalarınızı bağlayabileceğiniz, kolay erişilebilir bir yerde AUX girişinin olmaması gibi özellikler geriyor. Bu nedenle teknolojilere uyumlu olarak en yeni oto teyp modelleri konusunda kullanıcı talepleri artmaktadır. Araçlara sorunsuz uyum sağlayan ve de en önemlisi malzeme kalitesi ile beraber ses çıkış gücünün özellikle ön plana çıktığı tercihlere ağırlık vermek gerekiyor. Aksi bir koşulda fonksiyonları yeterli gibi görünse de malzeme kalitesi yönünden yetersiz olan oto teyp modelleri, iç malzemelerin çabuk deforme olması, yeterli akımı iletememesi gibi zamana bağlı olan sorunlar nedeniyle hem aracınıza zarar vereceği gibi hem de tatmin eden bir ses çıkışını sağlamayacaktır.

Dünya Markaları İle Müzik Dinlemenin Farkı

Oto teyp konusunda, markasal değerini dünya çapında da kanıtlamış olan firmalar ve en az o firmalar kadar kaliteyi sunan fakat yeterli tanıtımını sağlayamamış kaliteli ürünler adına araçlarınızdaki ses donanımını sağlamanız son derece kolay. Bu konuda işinde uzman olan Linxstar sizin için en uygun fiyat avantajları ile teknolojinin son gelişmine uyum sağlamış oto teyp modellerini sizlere sunuyor. Gerek dünya markaları ile müzik dinlemenin farkı, gerekse de kalite olarak tanıtımsal eksiklikler nedeniyle dünyaya açılamamış olsa da malzeme kalitesiyle fark yaşatmayan modelleri sizlere ulaştırıyor. Jameson, Pioneer, Rose ve Korax gibi kalitesi tartışılmaz ürünlerin, en çok satan ve tercih edilen modelleri ile ister navigasyon destekli double din, isterseniz usb, sd ve mp3 destekli standart boyutlara sahip, şık oto teyp ürünlerine sahip olabilirsiniz. LinxStar’da, montaj kolaylığı ve her araca uyumlu ürünleri inceleme imkanına sahip olabileceğiniz gibi, detaylı bilgi ve sormak istediğiniz sorularınız için canlı destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.