Yükleniyor....

Fiyat

Din

Double Din (0)
In Dash (0)

LCD Ekran

Var (0)

GPS

Var (0)

Bluetooth

CD/DVD

SD Kart

Marka

Jameson (0)
Rose (0)
Korax (0)
Pioneer DEH-4850BT BT/USB/CD And./iOS Oto Teyp

Pioneer DEH-4850BT BT/USB/CD And./iOS Oto Teyp

592,70 TL
Pioneer DXT-1869UB Oto Teyp ve Hoparlör Seti

Pioneer DXT-1869UB Oto Teyp ve Hoparlör Seti

671,70 TL
545,30 TL
%19İndirim
Yeni
Pioneer MVH-X185UI USB/MP3/Aux Oto Teyp

Pioneer MVH-X185UI USB/MP3/Aux Oto Teyp

320,10 TL
288,50 TL
%10İndirim
Pioneer MVH-85UB USB/MP3 Oto Teyp

Pioneer MVH-85UB USB/MP3 Oto Teyp

256,80 TL
245,00 TL
%5İndirim

Pioneer Oto Teyp

Araçlarımızın içerisinde müzik keyfi yaşayarak seyahat etmek kuşkusuz ki araç sahiplerinin vazgeçilmez tutkusudur. Özellikle uzun yol içerisinde yol yorgunluğunu hissettirmemek de dahil olmak üzere daha bir çok yarar ile kaliteli bir ses sistemi, şehir içi ve şehirlerarası tüm seyahatlerde şoför ve yolcular için keyifli bir hale büründürür. Hele ki varolan araçlarımız içerisindeki teyplerimiz bizim isteklerimizi karşılayacak seviyede donanımlı ve de kaliteli olursa bunun keyfi kat ve kat daha da artar. Oto teyp konusunda da yılların birikimi ile sektörünün en iyisi olan ve akla ilk gelen marka olan pioneer oto teyp, bir çok kullanıcıları için nerdeyse aracının da üzerinde bir değere sahiptir. Aracını satsa dahi teybini almak isteyecek kadar bağlılık içerisinde bulunabilirler. Bu sebeptendir ki; çok net anlaşılacağı üzere bir oto teyp vardır, bir de pioneer oto teyp.

Farkı Kalitesinde

Araçlara dair iç donanımlar adına piyasada bulunan bir çok marka ve model vardır. Oto teyp denince ise bu sayı daha da artmaktadır. Ancak pioneer oto teyp kendini çok kesin çizgilerle ve donanımla diğer markalardan farklı kılar ki asıl farklılık kalitesinde saklıdır. Uzun yıllardır varolduğu sektörün tek lideri olarak kullanıcıların tam memnuniyeti ile kullanılan malzemenin de kalitesi ile ömürlük diye ifade edilecek bir kullanım süresine sahiptir. Sırf bu nedenlerle bile tercih sebebi olabilecek olan pioneer oto teyp ürünlerinin son teknolojiye ayak uyduran donanım ve özellikleri ile de talepleri karşılamaktadır. Usb, sd card, cd çalar, aux ve line giriş teknolojilerini bir arada bulundurarak size aracınızın içerisinde ses kalitesiyle farklılığını hissettirecektir. Her araca uyum niteliği ve usta işi gerektirmeyen montajlama desteği ile de tercih sebebi olan pioneer oto teyp, kullanıcılarının memnuniyetini arttırıyor.

Pioneer Oto Teyp Modelleri Linxstar.com.tr ’de

Bir çok marka ve model tercihlerinden ziyade müşteri memnuniyeti esasına dayanarak, geri dönüşlerinde her daim olumlu sonuçlar doğuran markalarla çalışmayı tercih eden LinxStar, dünyanın da en iyi markası olan pioneer oto teyp ürünlerinin en donanımlı ve uyumlu ürünlerini sizlere sunuyor. Son teknoloji ürünlerinin yanı sıra kullanıcı yorumlarına göre tedarik edilen ürün portföyü dahilinde en uygun fiyat avantajları ile pioneer oto teyp modelleri LinxStar’da sizlerle buluşuyor. Alternatif ürün portföyü ile de kaliteli ürün çeşitlerini barındıran sitede, sorularınız için de gerçekleştirilen canlı destek imkanı ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.