Yükleniyor....

Fiyat

Din

1 Din (0)
In Dash (0)

LCD Ekran

Yok (0)

Bluetooth

Yok (0)

CD/DVD

SD Kart

Yok (0)

Marka

Pioneer (0)
Rose (0)
Korax (0)
For-X 650 Double Din Teyp

For-X 650 Double Din Teyp

604,60 TL
Jameson JS-966ML 7inç Navigasyonlu BT/SD/USB Oto Teyp

Jameson JS-966ML 7inç Navigasyonlu BT/SD/USB Oto Teyp

820,00 TL
589,00 TL
%28İndirim

Double Din Oto Teyp

Son günlerin en teknolojik ve tercih edilen oto teypleri arasında double din oto teyp modelleri yer alıyor. Normal teyp ekranlarından büyük ve teyp donanımları bakımından çok daha fazla özelliğe sahip olan double din oto teyp ürünleri kendi içeriğinde bulunan navigasyon özelliği, televizyon özelliği gibi seçenekleri ile tercih sebebi oluyor. Son model çıkan araçlarda fabrikasyon üretimleri ile de kullanılan double din oto teyp tercihleri sayesinde, kullanım kolaylığı ve özellikleri neticesinde de avantajları göz önünde bulundurularak araç sahiplerinin dikkatini çekiyor. Teknoloji adına ileri seviyede ürünler içerisinde yer alması, tercih edilecek marka ve modeller için de hassas bir yaklaşım içinde bulunulması gerekliliğini arttırıyor. Malzeme kalitesinin çok fazlasıyla öne çıkması nedeniyle, kullanışlı ve şık görünüme sahip olmasına karşın, kalitesiz ürünlerin piyasada yer aldığını unutmadan, özenle araştırılması gerekmektedir. Double din oto teyp ürünlerinin genel çoğunluğunun android alt yapıları sayesinde, kurulabilir ekstra özelliklerin varlığı da bu ürünün avantajlarını ön plana çıkartıyor.

Kaliteden Şaşmamak Gerekiyor

Her ürün portföyünde olduğu gibi mutlak suretle kaliteli ürün almak, her ne kadar ürüne daha fazla nakit harcamak gibi algılansa da aslında, aynı zamanda ürünün dayanıklılığı ve garantisi düşünüldüğü zaman harcanan paranın değerini ortaya koyuyor. Kalitesiz malzeme ile üretilen ürünlerin kısa sürede atık duruma gelmesi ve yerine yenisinin sürekli alınmasını da hesaba katacak olursak aslında ucuz ve kalitesiz olan ürünlerin, kullanıcıya daha fazla yük getirdiği de ortadadır. Özellikle double din oto teyp gibi donanımsal ve fonksiyonel olmakla beraber üzerine bir de hassasiyeti yüksek LCD ekranlar hesaba katıldığı zaman kesinlikle kaliteden şaşmamak gerekiyor. Ürünler; standart USV, AUX, SD kart ve navigasyon gibi özelliklerinin yanı sıra geri vites kamerası ile desteklenerek ekranlarda geri görüşü de sağlamaktadır.

Üstün Teknoloji ve Kalite ile Linxstar.com.tr’de

Double din oto teyp ürünleri adına fiyat performans oranı ile ön planda yer alan Jameson markası başta olmak üzere, For-X markasının 7 inc boyutuna sahip ürünlerinden radyo, bluetooth, SD kart okuyucu, USB destekli ve iPhone uyum özellikleri ile beraberinde, direksiyon kumandası uyumlu olarak üretilmiş olarak, divx ve mp3 oynatıcılığı ile ipod uyumlu ürünler, üstün teknoloji ve kalite ile LinxStar.com.tr’de sizleri bekliyor. Uygulanabilir araç modelleri ya da sormak istediğiniz genel ürünler hakkında bilgi edinmek için site içeriğindeki canlı destek üzerinden de hizmet alabilirsiniz.