Koşulsuz İade İmkanı

İnternet ve telefon ile yapılan satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçerse, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen, müşterinin 14 gün içinde cayma hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapabilmektedir.

İade ya da değişim işlemlerinizin yapılabilmesi için Çağrı Merkezimizden (0 232 454 25 25) müşteri temsilcinize ulaşarak, iade talebinizi başlatabilirsiniz. Müşteri temsilciniz, iade sürecinizin hızla tamamlanması için size süreç içinde destek olacaktır. İade edilen ürünün depomuza ulaştığı anda gerekli kontroller yapılarak takip eden azami 14 gün içinde alışveriş yaptığınız ödeme şeklinize göre sipariş bedeliniz iade edilir.

Ürününüz kutudan eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen Çağrı Merkezimizden (0 232 454 25 25) veya İletişim Formundan bize bilgi veriniz.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasa gereği bazı ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır. Bu konuda bilgi almak için İade Kapsamı Dışında Kalan Ürünler konulu yazımızı okuyun.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4