Yükleniyor....

Fiyat

Tip

Hoparlör Sehpası (0)
Marine Hoparlör (0)
Oto Hoparlör (0)
Oto Subwoofer (0)
Oto Tweeter (0)
Stüdyo Hoparlörü (0)
Tavan Hoparlörü (0)
Duvar Hoparlörü (0)
Horn Hoparlör (0)
Sütun Hoparlörü (0)
Unit (0)

Marka

Cotina (0)
Gold Audio (0)
Pioneer (0)
Rose (0)
Sammi (0)
Spekon (0)
Jameson JS-15 USB/SD/FM Portatif Müzik Seti

Jameson JS-15 USB/SD/FM Portatif Müzik Seti

118,20 TL
Jameson BT-1100 6W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

Jameson BT-1100 6W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

82,70 TL
Jameson BT-1200 10W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

Jameson BT-1200 10W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

98,50 TL
Jameson BT-1300 12W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

Jameson BT-1300 12W Bluetooth/USB/SD Taşınabilir Şarjlı Hoparlör

102,40 TL

Portatif Hoparlör

İnsan hayatında, ruhun besini olarak nitelendirilen müzik, hiç şüphesiz ki hemen hemen her yerde ihtiyaç duyduğumuz bir zevktir. Evlerimizde, ofislerimizde ve de araçlarımızda müzik sistemleri ve de üniteler dahilinde müzik dinleme zevkine erişirken, bazı dış ortamlarda müzik zevkinden mahrum kalabiliyoruz. İş yerlerimiz ya da evlerimizdeki sabit bir yerde bulunan hoparlör ya da müzik setleri nedeniyle evimizin her alanında da müzik dinlemek isteyebilir ancak çoğu zaman bunu başkalarını rahatsız etmemek adına yaşayamayabiliyoruz. Her zaman her yerde ihtiyaç duyabileceğimiz müzik dinleme zevkine dair, elinizin altından bulunması gereken şarjlı hoparlör ürünleri ile bu sorun ortadan kalkıyor. Taşınabilir ve de şarjlı olması nedeniyle bulunduğunuz her ortamda size müzik dinleme zevkini sağlayan portatif hoparlör ürünleri, varolan entegre sistemleri ile de telefonunuzdaki, usb ya da sd kartlarınızdaki yüklü müziklerinizi dinleme imkanına eriştiriyor.

Taşınabilir Hoparlör ile Müzik Her Yerde

Portatif hoparlör, çeşitleri itibariyle size ses düzeyleri adına da seçenek sağlıyor. Ürünlerin iç hoparlörlerinde bulunan watt çıkışları ile tatmin eden seviyedeki ses yükseklikleri ile açık alanda bile müziğinizi çok rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Üzerinde bulunan usb girişi, sd kart okuyucu, line girişleri ve de en önemlisi ortalama 10 metre seviyesinde kapsama alanı ile bluetooth özellikleri ile telefonunuzdan kablo ile bağlantı kurmaksızın, cihazlarınızdaki müzikleri yayınlama imkanına sahip olacaksınız. Bu sayede taşınabilir hoparlör ürünleri ile müzik her yerde dinlenebilir hale geliyor. Ofislerinde müzik dinlemek isteyip de büyük ve pahalı müzik setleri almak istemeyenler için ise gerek bilgisayarlarına speaker olarak da kullanabilecekleri gerekse de kablolu, kablosuz bağlantı avantajları ile ofislerinin istedikleri yerlerinde konuşlandırabilecekleri şarjlı hoparlör ürünlerini tercih edebilirler. Gerek kablo desteği ile şarj sorunu olmadan müzik dinleyebileceğiniz gibi gerekse de uzun süreli şarj dayanıklılığı ile istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Şarklı Hoparlörün Adresi

Mutlaka taşınabilir hoparlör deyince de her marka ya da ürüne güvenmemek gerekiyor. Kendini alanında kesinlikle kanıtlamış ve markasını güvence altında tutan, Jameson markası tarafından üretilmiş olan yüksek kalite ve ses çıkışına sahip portatif hoparlör ürünlerini Linxstar’da bulabilirsiniz. Her ürün adına söylenebileceği gibi, gerek almak istediğiniz ses netliği gerekse de uzun ömürlü olması adına kalite ve güvenilirlik ön planda yer almalıdır. Bu kapsamda kaliteli portatif hoparlörlerin adresi olarak Linxstar.com.tr size tam da istediğiniz kaliteyi ayağınıza getiriyor. Güvenli alışveriş edebileceğiniz ve ürün çeşitliliği açısından sadece kaliteli ürünleri barındıran Linxstar, güvenilir, kaliteli ve en uygun fiyat avantajları ile alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz bir ortam sağlıyor.