Yükleniyor....

Fiyat

Tip

Hoparlör Sehpası (0)
Marine Hoparlör (0)
Oto Hoparlör (0)
Oto Tweeter (0)
Portatif Hoparlör (0)
Stüdyo Hoparlörü (0)
Tavan Hoparlörü (0)
Duvar Hoparlörü (0)
Horn Hoparlör (0)
Sütun Hoparlörü (0)
Unit (0)

Marka

Cotina (0)
Gold Audio (0)
Rose (0)
Sammi (0)
Spekon (0)
Jameson JW-12 30 cm 1000W Subwoofer

Jameson JW-12 30 cm 1000W Subwoofer

216,70 TL
Jameson JW-15 38 cm 1600W Subwoofer

Jameson JW-15 38 cm 1600W Subwoofer

307,30 TL
Jameson JW-80 20 cm 500W Subwoofer

Jameson JW-80 20 cm 500W Subwoofer

157,60 TL
Pioneer TS-W3003D4 2000W Şampiyon Serisi PRO Subwoofer

Pioneer TS-W3003D4 2000W Şampiyon Serisi PRO Subwoofer

945,50 TL
Pioneer TS-W311D4 1400W Şampiyon Serisi Subwoofer

Pioneer TS-W311D4 1400W Şampiyon Serisi Subwoofer

362,50 TL
303,40 TL
%16İndirim

Oto Subwoofer

Sesi daha yüksek kalitede ve net olarak ileten subwooferlar sinema ve ev sistemlerinde sıklıkla tercih edildiği gibi, otomobilde kaliteli müzik dinlemeyi sevenler için de vazgeçilmezdir. Oto subwoofer modelleri yolculuk yaparken üstün kalitede müzik dinleme keyfi yaşamayı sağlarken bas özelliği ile müzik deneyimini üst seviyelere çıkarır. Yüksek ses için çok kaliteli performans sağlayan subwooferlar, düşük ses düzeyinde de müziğin tınısını gelişmiş hoparlöre oranla daha iyi iletir.

Bas sesler, 20-100 hz frekans aralığında olduğu için, standart hoparlör sistemleri bu sesleri net ve kaliteli şekilde veremez. Subwoofer ise müziğin içinde olan alt basları başarılı bir şekilde verdiğinden müzik keyfini artırır ve cızırtı, patlama gibi pürüzleri engeller. Otomobillerde kullanılan subwoofer çeşitleri, ev ya da sinemadan farklı olarak daha düşük bir alanda konumlandırıldığı için, subwoofer yerleşimi konusuna da dikkat etmek ses kalitesi açısından önemlidir.

Subwoofer Yerleşimi Nasıl Yapılır?

Oto subwoofer yerleşimi yaparken hem aracın yapısı hem de subwooferın bas gücüne dikkat edilmesi gerekir. Subwooferın ses gücü hava hareketine göre değişebildiğinden, yerleşim yapılacak alanın hacmine dikkat edilmesi gerekir. Genellikle araç bagajları bu noktada idealdir. Ancak müziğin bas seslerini daha net ve yumuşak duyabilmek için yerleşim ön hoparlörün yanına da yapılabilmektedir. Yanlış yerleşimler, frekansın değişmesine neden olacağından, araçtaki ses dengesinin bozulmasına sebep olabilir. Bunun yanı sıra daha dar alanlarda kabinli oto subwoofer modelleri daha sık kullanılmaktadır.

Oto Subwoofer Modelleri

Oto subwoofer modelleri, RMS gücü, frekans, maksimum güç, derinlik gibi özelliklere göre farklılaşmaktadır. RMS gücü ve maksimum güç değeri yüksek olan subwoofer çeşitleri sesi daha kaliteli ve net bir şekilde ilettiği gibi, seste bozulmaları da en aza indirir. Derinlik, genişlik gibi fiziki özellikler de oto subwooferların performansı açısından önemlidir. Ancak bu faktörler, aracın yapısına göre de değişiklik gösterebileceğinden, subwoofer almak isteyenlerin bu kritere dikkat etmesi gereklidir. Standart özelliklere sahip oto subwooferlar, hemen her araçta uyumlu bir şekilde çalışır. Ancak amfi ya da oto subwoofer seti alırken aracın özelliklerini de göz önünde bulundurmak gerekir.

Aradığınız Oto Subwoofer Modelleri LinxStar’da

Oto subwoofer fiyatları, cihazın sahip olduğu ses kalitesine, gücüne ve hassasiyetine göre farklılık göstermektedir. Hassasiyet ve rezonans frekans değerlerinin yanı sıra, güç değerleri de cihazın fiyatına etki eder. Bas seslerini daha iyi duymak ve yüksek kalitede müzik dinlemek isteyenler için ekonomik oto subwoofer çeşitleri yeterli olacaktır. Daha güçlü ve yüksek ses kalitesini yaşamak isteyenler ise daha güçlü özelliklere sahip modelleri tercih edebilir.

Otomobilinde coşkulu ve her ses düzeyinde kaliteli müzik dinlemek isteyenlere hitap eden oto subwooferlar arasından dilediğinizi tercih ederek siparişinizi hemen verebilir, indirimli LinxStar fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Müzik dinlemeyi tutku haline getirenler ve kaliteli ses düzeyini yakalamak isteyenler için ideal olan oto subwooferlar, otomobillerde pratik ve etkili bir şekilde kullanıldığı gibi, nitelikli ses düzeyi ve performansı ile de dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli müzik keyfine ulaşmak için, siz de aradığınız oto subwoofer modellerini LinxStar’da kolaylıkla bulabilirsiniz.