Yükleniyor....

Fiyat

Tip

Marine Amfi (0)
Mevlüt Amfisi (0)
Taşınabilir Amfi (0)

Marka

LinxStar (0)
Bots (0)
Gold Audio (0)
Westa (0)
Fav (0)
JBM (0)
Osawa (0)
Jameson USA-1500.1 2000W Tek Kanal Amfi

Jameson USA-1500.1 2000W Tek Kanal Amfi

592,70 TL
Yeni
Jameson USA-434 1400W Dört Kanal Amfi

Jameson USA-434 1400W Dört Kanal Amfi

217,30 TL
Yeni
Jameson USA-505 2500W Dört Kanal Amfi

Jameson USA-505 2500W Dört Kanal Amfi

422,80 TL
Jameson USA-7004 1800W 4 Kanal Amfi

Jameson USA-7004 1800W 4 Kanal Amfi

264,70 TL

Oto Amfi

Araç sahiplerinin en büyük sıkıntılarından bir tanesi teyplerindeki yetersiz ses düzeyleridir. Yüksek ses dahilinde daha kaliteli bir netlikte ses alabilmek adına araç sahipleri bir çok yol denerler. Araç teyplerinden başlayarak hoparlörlerinin kalitesini arttırırlar ancak yine de yetersiz kaldığını hissederler. Ancak akü desteği ile oto teyp ses çıkışı belli bir dereceye kadar hoparlörlerinize etki eder. Kaliteli Hoparlörleriniz olsa dahi maalesef istediğiniz ses düzeyine oto amfikullanmadan erişemezsiniz.

Oto Amfinin Amacı?

Bir çok kullanıcı oto amfiadına eksik ya da yanlış bilgilerle hareket etmektedir. Oto amfinin sadece hoparlörlere yüksek gücü ileten bir aracı olduğunu düşünürler ancak oto amfinin amacı bu kadar küçümsenecek derecede değildir. oto amfidediğimiz ürün, gerek aküden gelen enerjinin yetersizliği ile yüksek çıkış sahibi teyplerin hoparlör güçlerine iletilen akımı yükseltir ki bu da yüksek ses çıkışı almanızı sağlar. Gerekse de varolan hoparlör sayılarınızı arttırabilmek için dengeleyici ve çoklayıcı bir özellik sağlar. Standart teyplerde bulunan iki çıkış ile bölünen sesler arka ve ön hoparlörlerin haricindeki artı hoparlörlere sesleri iletebilmek için sesi azaltır ancak oto amfiile bu ses kaybı yaşanmadan hatta arttırılarak bütün hoparlörlere istediğiniz ölçüde sesleri ve bu seslerdeki netliği de ayarlayarak size kaliteli ve yüksek sese sahip bir müzik sistemi sağlar.

Oto Amfide Kalite

Bahsettiğimiz amaçlara yönelik piyasada bulunan her amfi aynı dayanıklılık ya da kaliteye sahip değildir. Kaliteli bir amfi öncelikle iç malzemelerinin kalitesi ve yüklenmiş maksimum watt ile doğru orantılıdır. Ulaşılabilir en yüksek watt üzerinden alınacak sese dayanıklı iç malzeme kullanılmadığı taktirde cızırtılı ve kısa ömürlü bir malzemeye sahip olursunuz. Bu nedenle de alınacak oto amfide kalite olmazsa olmaz bir koşuldur.

Kaliteli Oto Amfi Ürünleri Linxstar’da

oto amfi, teyp ya da hoparlör bunların hiç birini birbirinden ayrı tutamazsınız. Hepsi bir bütün halde birbirlerini tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Her malzemenin kalitesini ayrı ayrı değerlendirmek gerekirken birbiri ile uyumlu olmasını da göz ardı etmemek gerekir. Hoparlör setleri, oto teypleri ve de kaliteli oto amfi ürünleri linxstar.com.tr ’de sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Dünya’nın kullandığı müzik sistemleri adına adını altın harflerle yazdıran Jameson markasına ait oto amfiürünleri ve bu ürünlere dair sormak istedikleriniz adına canlı destek hizmetleri ile gerek ürün kalitesinin gerekse de müşteri memnuniyetinin arkasında duran Linxstar.com.tr sizlere kaliteyi en uygun fiyatla sunmayı ilke edinmiştir.